- Dopingler

Dopingler

Merhaba değerli patiolsun.com kullanıcı ve misafirleri…

Şuan için ihtiyaçlarınızı hızla karşılayacak doping seçenekleri aşağıda listelenmiştir. Daha da hızlı, kolay kullanılabilir ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek seçenekleri alt yapımızda geliştirmeye devam ediyoruz.

Öne Çıkan Dopingi : İlanınız (1 Hafta) Öne Çıkan listelerinde kalır.

Üst Sıra Doping : İlanınız normal ilanlar listesinde ise normal ilanların üst sırasına çıkar. Öne çıkan ilanlar listesinde ise Öne Çıkan ilanlar listesi ve normal ilanların üst sırasına çıkar.

Hemen Yayınla : Süresi bitmiş bir ilanınız için inceleme işlemlerini beklemek istemiyorsanız Hemen Yayınla butonunu kullanabilirsiniz. Butonu kullandığınız anda ilanınız yeniden kendi listesinin en üstüne çıkar.

Sahiplendirildi Olarak İşaretle : Bu bir doping değildir. Sahiplendirme veya Rezerve edildiğinde kullanılır. Durum iptal edilirse ilanınızı onay beklemeden tekrar yayına alabilirsiniz.

Değerli kullanıcı ve ziyaretçilerimiz sizlere faydalı ve kullanışlı bir platform olmaya tüm çabamızla gayret ediyoruz. İlerleyen çalışmalarımızda Pati Olsun Doping seçenek çeşitliliğini arttırmaya devam edecektir.

Ücretsiz Sahiplendirme ilanlarının ilan sonunda ilan ücretinin geri ödeme hakkını saklı tutarız.

Ufak bir kaç bilgilendirmede daha bulunarak bizi daha iyi tanımanızı istiyoruz.

Pati Olsun platformuna ödediğiniz her ücret vermiş olduğunuz ilanların reklam, sunucu, bakım, yazılım ve donanım maliyetlerini karşılar. Uzun bir süre daha kâr elde etmeyi düşünmüyoruz.

Her geçen gün bütçe büyüdükçe vermiş olduğunuz ilanın geri dönüşümünü alabilmeniz için reklam ve masraf bütçemizi arttırıyoruz.

Pati Olsun ekibi gelir kaynağını yazılım üzerine farklı sektörlerdeki şirketlere hizmet vererek karşılamaktadır. Gerektiğinde Pati Olsun reklam maliyetlerini kendisi ekip olarak üstlenmektedir.

Değerli takipçiler ”Bir ürüne para ödemiyorsanız, ürün sizsiniz demektir!” sözünü duyduğunuza eminiz. Bu düşünceyi göz önüne alarak emeğinizi, zamanınızı ve maliyetinizi ona göre programlayınız.

Diğer platformlar gibi sizi karmaşık bir ağın içine düşürüp, önce zamanınızı sonra paranızı boşa çıkarmaktan hicap duyar, böyle bir vurdumduymazlığı kendimize yakıştıramayız.

Pati Olsun ekibi kendisini vermiş olduğunuz ilanlarınızın en hızlı şekilde sonuç vermesi için programlamıştır.

Öneri ve Şikayetleriniz için [email protected] adresine mail atmaktan çekinmeyiniz.

Sağlıklı ve Başarılı günler dileriz…

Pati Olsun ekibi…