Çamlıdere Ücretsiz Kedi Sahiplendirme İlanları

Açıklama

Türkiye’nin Ankara iline bağlı bir ilçedir. Bu güzel ilçede, evsiz ve sahipsiz kedi sayısı maalesef oldukça fazladır. Ancak, Çamlıdere Ücretsiz Kedi Sahiplendirme İlanları sayesinde bu kedi dostlarımıza yeni bir yuva bulma şansı verilmektedir. Bu ilanlar, Çamlıdere ve çevresinde yaşayan kedi severler tarafından oluşturulmuş ve ücretsiz olarak yayınlanmaktadır.

Çamlıdere Ücretsiz Kedi Sahiplendirme İlanları, kedi severlerin bir araya gelerek evsiz ve sahipsiz kedilere yardımcı olma amacını taşımaktadır. Bu ilanlar aracılığıyla, kedi severler evlerinde bakmakta zorlandıkları veya sahiplenmek istedikleri kedilere yeni bir yuva bulabilmektedirler. İlanlarda, kedinin cinsiyeti, yaşı, sağlık durumu ve karakteri gibi bilgiler yer almaktadır. Böylece, kedi severler kendilerine en uygun olan kediye kolayca ulaşabilmektedirler.

Çamlıdere Ücretsiz Kedi Sahiplendirme İlanları sayesinde, evsiz ve sahipsiz kedilerin hayatlarına anlam katan birçok insan bulunmaktadır. Bu ilanlar, kedi severlerin duyarlılığı ve sevgisi sayesinde her geçen gün artmaktadır. Çamlıdere’ de yaşayan kedi severler, bu ilanlara göz atarak kendilerine yeni bir kedi dostu edinebilir ve onlara sevgi dolu bir yuva sağlayabilirler.

Bilgiler

Ankara ÇamlıdereAtça Mh.
PatiKedi
CinsScottish Straight
CinsiyetErkek
Yaşı0-3 Aylık
Tuvalet EğitimiVar
Mama EğitimiVar
DurumÜcretsiz
Telefon00000000000

patiolsun

İlan Sahibi Üyelik Tarihi: 24 Eylül 2023
Whatsapp Ara

İlan Sahibi ile İletişime Geç

Bu ilan hakkında bilgi almak için giriş yapmış olmanız gerekir.