Bu ilanın süresi doldu.

Pomeranian yavrularımız yeni ailelerini bekliyor

Açıklama

Tarım bakanlığına kayıtlı ırk ve sağlık garantili viral hastalıklara karşı sözleşmeli sahibinin adına çipli karneli ilk aşıları yapılmış şekilde hazır ve pasaportlu halde teslim ediliyor.
Bir çok ünlü ve siyasi dahil olmak üzere milyonlarca aileye hayvan sahiplenmekte yardımcı olan, Türkiye’nin ilk bakanlık tarafından onay almış en kapsamlı çiftliğiyiz.
Yavrularımızın sağlık ve ırk garantisi sözleşme ile mevcut olmakla birlikte tüm yavrularımızın bakanlığın atadığı veteriner hekim tarafından düzenli olarak sağlık kontrolleri aşıları pasaportları ve sağlık karneleri bulunmaktadır.Aynı zamanda tüm yavrularımızın tuvalet eğitimi ve oryantasyon eğitimleri mevcuttur.Minimum 2.5 aylık olmak üzere 5 yaşına kadar 50 ye yakın yavrumuz bulunmaktadır.Çiftliğimiz ve mağazamız istanbulda 15 yılı aşkın süredir aynı lokasyonda hizmet vermektedir.
İstanbul içi evlere pet taksi ile gönderim hizmeti; İstanbul dışı tüm şehirlere pet taksi,anlaşmalı olduğumuz thy firması veya anlaşmalı olduğumuz otobüs firması ile sağlıklı ve en güvenilir şekilde gönderim sağlayamaktayız.
yavrularımızın bakanlığın atadığı veteriner hekim tarafından düzenli olarak sağlık kontrolleri aşıları pasaportları ve sağlık karneleri bulunmaktadır.

Bilgiler

İstanbul AtaşehirAtatürk Mh.
PatiKöpek
CinsPomeranian Boo
CinsiyetErkek ve Dişi
Yaşı0-3 Aylık
Tuvalet EğitimiVar
Mama EğitimiVar
DurumFiyat Görüşülür
Telefon05443307763

Pettosetto

İlan Sahibi Üyelik Tarihi: 9 Ekim 2023